Ірпінська центральна міська лікарня — розвиток триває !

untitled-2

Наприкінці вересня,  в Ірпінський центральній  міській лікарні на третьому поверсі запрацює Координаційний центр, де люди зможуть отримати медичну допомогу. Це те місце, куди пацієнти зможуть прийти без черги на перевірку свого здоров’я в умовах підвищеної комфортності. Пройти обстеження можуть люди, які не живуть у нашому місті і  не зареєстровані, але бажають пройти обстеження.  Всі послуги в цьому центрі будуть платними згідно прейскуранту, який затвердила сесія виконкому. Окрім Координаційного центру планують відкрити Центр діагностики та лікування молочних залоз.

За статистикою від 20 % до 30 % жінок мають доброякісні  утворення, які належать до передракових захворювань молочних залоз. Сьогодні в Ірпінській центральні міській лікарні  на обліку перебувають близько  500 жінок, які потребують лікування, тому потреба в мамологічному центрі очевидна.

В Ірпені на сьогоднішній день є всі умови для повної точної діагностики молочної залози, тому жінки можуть просто  звернутися  в регістратуру нашої Ірпінської поліклініки, щоб дізнатися про стан свого здоров’я в мамологічному центрі.

untitled-1

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.