• Андрей
  • 24.10.2021
  • Комментарии к записи Ірпінська «Кудрівка» — чемпіон Суперліги Києво- Святошинського району з футболу! отключены

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся матч 10 туру Суперліги Києво-Святошинського району, де місцева»Кудрівка» у рамках 10 туру зустрічалася з командою «Сокіл» з Михайлівки-Рубежівки і здобула перемогу з рахунком — 2:0.

Футболісти «Кудрівки» першими відкрили рахунок у цій грі вже на 18 хвилині.

Наприкінці першого тайму ірпінчани подвоїли рахунок і на перерву команди йдуть за рахунку — 2:0.

У другому таймі футболісти «Кудрівки» створили чимало гольових моментів, як і суперник, але рахунок так і залишився незмінним — 2:0.

Вітаємо футболістів, тренерів та президента клубу Романа Солодаренка з перемогою та чемпіонством у Суперлізі Києво-Святошинського району!