Ірпінська «Кудрівка» здобуває важливу перемогу над «Соколом» у чемпіонаті Київщини з футболу !

  • Андрей
  • 31.10.2020
  • Комментарии к записи Ірпінська «Кудрівка» здобуває важливу перемогу над «Соколом» у чемпіонаті Київщини з футболу ! отключены

Сьогодні на стадіоні НУДФСУ в Ірпені відбувся матч 20 туру чемпіонату Київщини з футболу, де місцева «Кудрівка» приймала на своєму полі команду «Сокіл» з Михайлівської — Рубежівки і здобула таку важливу перемогу з рахунком 1:0, де на 41 хвилині гри відзначився чудовим голом Євген Валько.

Після цієї гри наша команда «Кудрівка» впевнено лідирує у чемпіонаті і має 40 очок і випереджає найближчих переслідувачів, команди «Межигір’я» з Нових Петрівців та «Джуніорс» Шпитьки, які сьогодні зіграли між собою — 2:2 і мають відповідно по 36 очок, йдучи відповідно 2-ми та 3-ми.

Вже найближчої середи, 4 листопада, на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені o 14.00 відбудеться гра проти команди «Бровари — Легіон», яка не відбулася раніше із-за негоди.

Тому будемо тримати кулаки і вболівати за нашу команду «Кудрівка» — разом, яка може достроково оформити чемпіонське звання вже наступного тижня, у разі двох перемог у середу та в суботу, але для цього футболістам треба психологічно і по-бойовому налаштуватися на перемогу у кожній грі і грати без зайвих емоцій, розумно і на повну міць до фінального свистка, тоді у нас буде і кубок з шампанським і золота повна !

Вперед «Кудрівка» — Ірпінь з(а) вами, відступати нікуди !

Андрей