Ірпінський виправний центр у Коцюбинському піде з молотка

  • Андрей
  • 04.08.2020
  • Комментарии к записи Ірпінський виправний центр у Коцюбинському піде з молотка отключены

Міністерство юстиції оголосило про початок розпродажу в ‘язниць. Першим на продаж виставлять Ірпінський виправний центр.

Про це інформує прес-служба Мін ‘юсту.

Раніше повідомлялося, що Міністерство юстиції України планує виставити на продаж в ‘язниці, якими зараз не користуються. У червні Мін ‘юст «заморозив» дев’ ять в ‘язниць і має намір виставити їх на продаж.

«Великий розпродаж в ‘язниць починається !

6 серпня 2020 в 11:00 відбудеться захід, що буде присвячений початку цього процесу. Він буде проходити на території першого об ‘єкта, який буде виставлений на продаж — державної установи «Ірпінський виправний центр (No 132)», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що міністр юстиції Денис Малюська і його заступник Олена Висоцька розкажуть про плани подальших продажів і напрями використання отриманих від реалізації в ‘язниць коштів.

Державна установа «Ірпінський виправний центр (No 132)» розташована в центрі смт. Коцюбинське в 14 км від Києва. Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.06.2019 No 1750/5, було ухвалено рішення про оптимізацію установи шляхом її консервації. Останніх засуджених перевели в інший виправний центр в серпні 2019 року. На продаж будуть виставлені об ‘єкти нерухомості установи.

Андрей