Кандидат в депутати по 95 округу Олег Бондар зустрівся з ветеранами спілки АТО й воїнами інтернаціоналістами

Олег Бондар (кандидат в депутати по 95 округу) зустрівся з ветеранами спілки АТО й воїнами інтернаціоналістами, розповівши про необхідність повернення соціальних пільг й що йому вдалося вирішити для вчителів і медиків, коли керував Ірпенем.

Зустріч відбулася в Гостомелі, її розпочав співголова об’єднаної спілки ветеранів АТО й УСВА Іса Курамагомедов, зазначивши, що коли Ірпінь очолював Олег Бондар (2007-2010 р.р), то одним із перших в Україні подбав про те, щоб 26 ветеранів інтернаціоналістів отримали квартири в новому будинку. От коли політична воля й прагнення вирішувати проблеми своїх виборців приносить суспільну користь.

У ході зустрічі кандидат в депутати по 95-о округу Олег Бондар нагадав, що під час свого керівництва зумів добитися виділення 150 земельних ділянок для вчителів і медиків Ірпеня, як за три роки зумів довести до завершення довгобуд міської поліклініки, яка споруджувалася 18 років, відремонтувати хірургічний корпус денного стаціонару, відкрити нову дитячу лікарню й перенести поліклініку для дітей в більш придатне приміщення.

Також пригадав, як домовлявся з ДП Антонова про літаки, на яких вираховувалася траєкторія нової ірпінської дороги, котра була відкрита за час його каденції. « І планів в мене чимало, і на першому місці в менее соціальні орієнтири, проблеми людей. Наразі внаслідок інтенсивної забудови, міста округу збільшуються, соціальні об’єкти тріщать від перенаповнення, дитячих садочків і шкіл не вистачає, лікувальні заклади теж в плачевному стані. Потрібні нові закони, які б дозволяли органам місцевого самоврядування укладати з забудовниками інвестзобовязання.

Я вже опрацював законопроект, згідно котрого би споруджувалися необхідні заклади інфраструктури, а не тільки бралася пайова участь, кошти котрої використовуються на прокладання тротуарної плитки чи облаштування зон для вигулу чотирилапих.

В першу чергу треба думати про людей !»

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.