Київська область відправила 44 автобуса технічної допомоги бійцям АТО

54645


23 грудня з Київщини на лінію фронту вирушила колона з 44 вантажних автобусів технічної допомоги бійцям АТО. Вантаж буде доставлений безпосередньо в місця дислокації бойових частин, що беруть участь у військових діях.

Мери міст обласного значення, голови РДА особисто доставлять до військових частин технічну допомогу. Колону очолив голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

«Той колосальний обсяг технічної допомоги, який сьогодні зібрано Київською областю, є безпрецедентним за кількістю тепловізорів, оптичних прицілів, далекомірів, захищених планшетів, дизель-генераторів, пральних машин, плотерів, ноутбуків, утеплювачів для бліндажів, теплого зимового взуття. Такого обсягу допомоги фронту ще не чинили одноразово ніколи «, — підкреслив губернатор Олександр Горган.

За словами очільника області, вся технічна допомога передається на баланс військових частин, тому продати або в будь-який інший спосіб скористатися технікою, яка передається, не буде можливості.

«Для збору, придбання цієї допомоги не було використано жодної копійки бюджетних коштів. Це все — добровільна допомога підприємств і громадян Київської області «, — зазначив Олександр Горган.

На заході був присутній   заступник Міністра оборони України Олег Шевчук, який висловив подяку від імені Міністра Оборони і керівництва Збройними Силами за підтримку бійців, які знаходяться в зоні АТО.

«Цей крок ще раз підкреслює єдність армії і народу. Ще раз наголошує на тому, що український народ разом зі своєю армією допомагає захищати свою батьківщину «, — зазначив заступник Міністра Оборони.

Керівництво міста Ірпеня на чолі з очільником — Володимиром Карплюком та заступником мера — Дмитром Христюком, також  прийняли участь у цій акції   допомоги для бійців АТО від Ірпеня та Приірпіння. «Ми усією громадою зібрали допомогу і що саме веземо: продути харчування, ліки, теплий одяг, будівельні матеріали, технічне знаряддя. Окремі подарунки підготували для діточок у дитячих будинках та дитсадках. Дякую Ірпінській громаді за згуртованність і патріотизм», — зазначив  очільник Ірпеня Володимир Карплюк .

7797

76868

ФОТО: Володимир Шилов

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.