Корисний досвід Німеччини

 

db3c79a-10-karazin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новобудови Німеччини переходять на поновлювані джерела енергії для опалення 

 

У Німеччині вступили в дію нові суворі правила в галузі будівництва, в тому число буде практично заборонено опалення нових будівель без використання поновлюваних джерел енергії.

 

Забудовникам доведеться враховувати, що загальна теплова потужність традиційних джерел опалення, таких як електричні обігрівачі та газові котли, повинна становити не більше 25% від загальної проектної потужності системи опалення.

 

Федеральна асоціація поновлюваних джерел енергії (BEE) Німеччини продавила таки документ, згідно з яким визнано, що поєднання бойлерної та сонячної системи опалення забезпечує найефективніше рішення з точки зору енерговитрат, і таким чином є найбільш привабливою для використання в якості системи опалення для нових будівель.

 

Газові котли є найменш ефективними, так що вони можуть бути використані тільки в поєднанні з сонячної теплової системою. Різні технології, які використовують принцип теплового насоса, також є кращими згідно нових будівельних правил Німеччини.

 

Згідно брошурі BEE, теплові насоси найбільш ефективно використовувати в поєднанні з електроенергією, отриманою на сонячних панелях. Виробники теплових насосів очікують найбільшу вигоду від нових будівельних правил Німеччини.

 

Проте, це ще не повна заборона на системи опалення, в основі яких варто викопне паливо, як в Данії. Вони як і раніше можуть бути використані в якості частини заходів по санації старих будинків. Також в нових правилах йдеться, що якщо все таки при будівництві нового будинку планується використовувати в якості основного елемента в системі опалення газові котли, ізоляція будівлі повинна бути надзвичайно сильною.

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.