Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт завітав до Бучі

  • Андрей
  • 16.10.2020
  • Комментарии к записи Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт завітав до Бучі отключены

Сьогодні вдруге проінспектували один з об’єктів проєкту Офісу Президента «25 спортивних магнітів». Зазначу, що відчувається велика різниця, порівнюючи з першим приїздом, зазначив Вадим Гутцайт на своїй сторінці у Facebook.

Швидким темпом триває будівництво багатофункціонального палацу спорту та спортивних майданчиків. Об’єкт планують використовувати у навчальному процесі для проведення занять з вихованцями Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи, проводити змагання всеукраїнського та міжнародного значення, а також організовувати спортивні змагання з видів спорту осіб з інвалідністю, які також зможуть тут тренуватися.

Голова Бучанської ради запевнив, що об’єкт введуть в експлуатацію вже в грудні. Маю надію, що так і станеться, тому що відкриття чекає не тільки Буча, а й вся спортивна спільнота області !

До речі, комплекс матиме наступні види спорту: вільна боротьба, міні-футбол, баскетбол, волейбол, теніс.

Тобто, кожен мешканець чи гість області зможе обрати для себе саме свій вид спорту. Неважливо, то будуть діти чи дорослі. Пам‘ятайте головне, що спортивна країна — це запорука здорової нації.

Робимо спорт доступним по всій країні.

Андрей