Місто люди прикрашають або вони це зробили !

dsc07131

Отож, сповіщаємо громаду про те, що сьогодні, рівно об 11.00, завершилися роботи на головній вулиці нашого міста, який віднині має назву бульвар Шевченка.

Можливо той обсяг робіт, який було зроблено  за весь час , не кажучи вже за останні робочі дні на бульварі Шевченка в Ірпені, можна по-деяким категоріям, було б  занести до Книги рекордів не тільки України, але й Гіннесу.

Взяти, хоча б приклад останніх днів, коли робота велась і вдень і вночі. Що й  там казати.  Хвилювалися мабуть усі, не тільки керівництво нашого міста, а й прості мешканці Ірпеня,  з якими мені особисто довелося познайомитися.

Кожного вечора ми з цікавістю дивилися, що відбувається на головній вулиці нашого міста і ті перетворення та оновлення, які творилися буквально на наших очах.

Безумовно, не побоюся сказати це слово, героїчними видалися останні дні роботи, коли і вдень і вночі довелося працювати на повну потужність, наздоганяючи відставання, які  внесли примхи погоди у вигляді дощів, що призвели  свої зміни і коректування у чіткий графік робіт.

Дивишся і просто не віриться. що було зроблено за такий короткий строк.

А останні три дні і три ночі — це  просто ПОДВИГ !  Прокласти 300 метрів тротуарної бруківки довжиною та близько 10 метрів шириною  ( дорога плюс тротуар ) — це неймовірно ! Це рекорд, який мав би бути зафіксований !

І ось сьогодні вранці на День міста, дорожні роботи по оновленню головної вулиці міста вже завершено.

Реконструкція, яка розпочалася з березня місяця і тривала до сьогоднішнього дня — 15 жовтня, по  вулиці Шевченка  — вже стала історією !

Сьогодні на світ з’явився ще один бульвар з ім’ям Великого Кобзаря, який має Ірпінську прописку у центрі нашого міста  !

Тому, піднімемо келихи  за День народження бульвару Шевченка, за тих ЧОЛОВІКІВ, що його створили і за День нашого рідного міста Ірпеня !

Живи і слався у віках  і розквітає  моє рідне місто Ірпінь і мій любимий край !

dsc07148

dsc07150

dsc07149

dsc07155

dsc07157

dsc07158

dsc07142

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.