Міжнародний футбольний турнiр присвячений Дню захисту дiтей в Ірпені

Сьогоднi в Iрпенi на стадiонi «Чемпiон» урочисто розпочався Міжнародний футбольний турнiр присвячений Дню захисту дiтей, участь у якому беруть 16 команд з різних куточків України, де юнаки 2007 року народження. боротимуться за нагороди протягом 3 днiв i вже у недiлю ми дiзнаємося команду переможця та призерів турнiру.

У цей час змагання тривають на двох майданчиках, як на полі стадіону «Чемпіон»,  так і на спортивному майданчику ЗОШ № 3 і вже під вечір ми будемо мати результатуи  першого ігрового дня.
Запрошуємо на ці змаганння любителів футболу нашого міста, як вже завтра о 10.00 розпочнуться на футбольному майданчику ЗОШ № 3 в Ірпені, що по вулиці Северинівська 129-а, та на 13.00 на стадіон «Чемпіон»( Соборна — 183), де буть проходити також баталії другого ігрового дня.

 

Сьогоднi в Iрпенi на стадiонi "Чемпiон" урлчисто розпочався футбольный турнiр присвячений Дню захисту дiтей участь у якому беруть 12 команд, юнакiв 2007 року народження. Турнiр триватиме 3 днi i вже у недiлю ми дiзнаемося про переможця та призерiв турнiру.

Опубліковано Ірпінський інформаційний — Ирпенский информационный Пʼятниця, 24 травня 2019 р.

 

 

 

Сьогоднi в Iрпенi у ЗОШ #3 розпочався футбольный турнiр присвячений Дню захисту дiтей участь у якому беруть юнаки 2007 року народження. Вже о 12.00 вiдбудеться урочисте вiдкриття на стадiонi "Чемпiон"

Опубліковано Ірпінський інформаційний — Ирпенский информационный Пʼятниця, 24 травня 2019 р.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.