МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС МЕРІВ У КИЄВІ

5 грудня в Київ приїдуть мери міст з усього світу

1-9797

Лідери місцевого самоврядування та експерти вперше зберуться на конгрес, присвячений питанням глобального розвитку міст

5 грудня в готелі Fairmont Grand Hotel відбудеться Перший міжнародний конгрес мерів. Щорічний захід об’єднає керівників міських адміністрацій, лідерів місцевого самоврядування та експертів з питань розвитку на місцях. На конгресі проведуть експертні дискусії, виставки про можливості для міського розвитку, налагодження неформальних зв’язків і презентації Індексу розвитку міст.

Як зазначається, учасники обговорять питання, пов’язані з інноваціями і глобальними тенденціями міського розвитку, розглянуть рішення для «розумних міст», а також ефективні інструменти управління та участі громадськості в трансформації міста. Конгрес відкриють прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, мер Києва Віталій Кличко і президент Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон.

Серед запрошених доповідачів будуть творці кращих прикладів міського розвитку, керівники різних міст України та інших держав, експерти провідних консалтингових компаній, а також представники міжнародних фінансових інститутів. Крім мерів українських міст, на конгрес, зокрема, приїдуть мер Стайнбака Кріс Гьорцен (Канада), мер Кітченера Беррі Врбановіч (Канада) і мер Лодзі Ханна Здановська (Польща).

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.