Моторошна аварія на Новоірпінській трасі

На Новоірпінській трасі між Ірпенем та селищем Романівка Audi лоб у лоб протаранила Chery в результаті чого, один водій загинув на місці, а другий помер у лікарні.

14 березня, на в ‘їзді в Ірпінь, сталася смертельна ДТП за участю трьох автомобілів. Зіткнулися Chery Amulet, Audi A6 і Lanos. Через зіткнення утворився серйозний дорожній корок.

Загиблих і постраждалих вирізали рятувальники. Про це стало відомо з місця подій.

За словами водія Lanos Віктора, він їхав по Новоірпінській трасі у бік Києва зі своєю сім ‘єю. Зі смуги зустрічного руху його зачепила машина і він почав гальмувати, так як скло влучило йому в очі. Наступне, що він побачив — два покручених автомобіля.

Поліцейські з ‘ясували, що водій Audi їхав у бік Ірпеня. Він виїхав на смугу зустрічного руху, де зачепив Lanos, а після лоб в лоб протаранив Chery. Від удару обидві машини отримали серйозні пошкодження. Водій автомоміля Amulet 1966 року народження від отриманих травм загинув на місці. Його пасажира — дружину госпіталізували в лікарню. Також до лікарні забрали і водія Audi. Але, на жаль, чоловік 1983 року народження помер.

Загиблого і постраждалих вирізали рятувальники ДСНС. Покручені автомобілі розкидало по дорозі. Через це утворився корок. На місці працювали екіпажі поліції, медики, рятувальники та слідчо — оперативна група. Всі подробиці моторошної аварії мають з ‘ясувати правоохоронці.

Андрей