На Київщині вручили ключі від 9 квартир воїнам-афганцям та учасникам АТО

 

 

До 28-ї річниці виведення військ з Афганістану голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган разом з першим заступником голови Київської обласної ради Володимир Майбоженко вручили ордери на житло дев’яти воїнам-афганцям, двоє з яких — учасники АТО.

Зокрема, ордер на квартиру був вручений синові Миколи Личака, учасника бойових дій в Афганістані та учасника АТО, добровольця батальйону «Айдар», який героїчно загинув на Луганщині.

«Київська обласна державна адміністрація, оголошуючи пріоритетом своєї діяльності національно-патріотичне виховання, в цьому році планує широкомасштабну програму, проведення якої в значній мірі залежить від вас», — підкреслив Олександр Горган.

Горган також нагородив голову Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Івана Коваля відзнакою Президента України — ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Перед урочистим засіданням голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган разом з ветеранами та їхніми рідними поклали квіти до пам’ятника воїнам України, загиблим в Афганістані

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.