Національна гвардія України приходить на допомогу Ірпеню

Сьогодні  на допомогу нашому місту прийшли військові Національної гвардії України, які допомагали боротися  з наслідками негоди по вулиці Северинівській.

Зрозуміло, що таку кількість снігу, який випав за добу у нашому місті, прибрати просто не можливо, тому сьогодні  6 лютого 2017 року комісією ТЕБ та НС  було прийнято рішення про проведення загальноміської толоки 7 лютого 2017 року.

Тому, з самого ранку,  7 лютого,  мешканців Ірпеня запрошують долучитися до прибирання від снігу тротуарів, прибудинкових територій,  тощо. По можливості, посипати піщано-сольовою сумішшю, очистити дахи, водостічні труби, карнизи від снігових нашарувань, льоду (льодяних наростів, бурульок).

Власників транспортних засобів просимо не паркувати автомобілі вздовж тротуарів та на тротуарах у вечірній, нічний та вранішній час, для забезпечення прибирання проїжджих частин вулиць міста снігоприбиральною технікою.

В свою чергу,  у зв’язку з негодою,  поліція Київської області просить водіїв утриматися від поїздок. Якщо ж є така нагальна потреба, то рекомендуємо водіям, які відправляються в дорогу, по можливості мати необхідний запас палива. Також, на всякий випадок, потрібно мати в автомобілі теплий одяг та термос з гарячим напоєм, подбати про зарядний пристрій для мобільного телефону, щоб у разі необхідності зателефонувати в поліцію або рятувальні служби.

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.