Наш земляк, боєць Bellator Ярослав Амосов зізнався, що отримував пропозиції про перехід в UFC

  • Андрей
  • 28.08.2020
  • Комментарии к записи Наш земляк, боєць Bellator Ярослав Амосов зізнався, що отримував пропозиції про перехід в UFC отключены

Наш відомий земляк, який нещодавно блискуче переміг американця Марка Леммінгера технічним нокаутом, дав інтерв’ю спортивному каналу ХSPORT.

Вас часто запитують про UFC, чи були пропозиції перейти туди ?

А навіщо ? У мене є Bellator і я йду зараз там за титулом. Я не вважаю, що у нас слабкі бійці. Так, це більш розкручена організація, але в нашій категорії є більш круті хлопці, ніж представники UFC.

Були пропозиції про перехід, але треба завершити справу тут, а далі буде видно. Я не люблю загадувати наперед. Поки ми боремося тут.

На скільки боїв у вас ще підписаний контракт з Bellator?

У мене ще два поєдинки за контрактом. Але знову ж таки, якщо виграю титул, тоді будуть інші зобов ‘язання. І мені подобається Bellator тим, що це все можна обговорювати. Контракт є, але про певні моменти можна домовлятися, змінювати і з цього боку мені дуже подобається.

А в UFC такого не буде. Якщо люди підписують контракт з UFC, то їх, як пов ‘язали мотузкою і вони можуть битися тільки в цій організації і за конкретними правилами.

Також Ярослав Амосов розповів про своє ставлення до трештоку.

«Я не хочу цього робити. Ставлюся добре до своїх суперників. Хіба я повинен лаяти хлопця, якщо він займається тією ж справою, що і я. Звичайно, якщо почне, то я можу відповісти, але буду намагатися по-доброму. Я запрошую суперників після поєдинків поспілкуватися і тренуватися разом.

Найвідоміший з трештокерів — Конор МакГрегор. Після нього з ‘явилося багато таких, і що ? Просто на них смішно дивитися. Кожен повинен бути собою, а коли ти починаєш копіювати когось, то це вже не ти. Краще взагалі мовчав би «, — сказав Амосов.

Андрей