Названі кращі забудовники і кращі новобудови 2016 року

nagrada

Експертна Рада премії «Український Будівельний Олімп» оголосила результати відбору на звання Лауреата професійної премії, повідомляється на офіційному сайті stroyolimp.com.ua.

Цією нагородою щорічно відзначаються кращі житлові комплекси і компанії вітчизняної будівельної галузі. Грунтуючись на даних анкет, які надали номінанти, а також інформації з відкритих джерел (ЗМІ, спеціалізовані форуми, споживчі опитування), експерти вибрали успішні компанії, які динамічно розвиваються, а також новобудови, що відрізняються унікальними проектами, архітектурою, масштабністю.

Серед забудовників премією були відзначені наступні компанії:

УГСК «УКРБУД» (Київ) в номінації «Лідер будівельної галузі». За 25 років роботи на ринку корпорація, об’єднавши підприємства з багаторічним професійним досвідом, реалізувала десятки проектів, в тому числі високого рівня складності, брала активну участь у державних програмах будівництва доступного житла та благодійних проектах.

СК «Атлант» (Київ) — забудовник року. Зараз компанія активно будує великі житлові комплекси в столичному передмісті, а за 27 років роботи на ринку нею введено в експлуатацію понад 1 млн кв. м в 18 містах України і зарубіжжя.

Comfort Life Development (Ірпінь) — девелопер року. Великі будівельні об’єкти в передмісті столиці стали візитною карткою цієї компанії, а стрімка динаміка зростання дозволяє увійти в число лідерів будівельної галузі.

Global Development (Львів) — регіональний девелопер року. Компанія успішно реалізує будівельні проекти в Києві, Львові, Луцьку, Чернівцях, Вінниці, Черкасах, Житомирі, Харкові, Ужгороді.

Evrodim.com (Київ) — лідер галузі: надійність, якість, своєчасність. Застосування нових технологій і якість котеджного будівництва є характерними рисами цього компанії.

СК «Мельник» (Івано-Франківськ) — регіональний забудовник року. Масштаби будівництва, репутація професіонала і гнучка цінова політика дозволили цьому забудовнику зайняти провідну позицію в своєму регіоні.

Royal House (Київ) — надійний забудовник. Компанія будує якісне і комфортне житло бізнес-класу, відмінна риса якого — елегантний архітектурний стиль;

Компанія «Особняк» (Вінниця) — «Сучасне будівництво: надійність і якість» за реалізацію великих житлових проектів у Вінниці.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.