Невідомий намагався підпалити будинок голови БПП в Києво-Святошинському районі Тігова

two_column_7vdi2iyc


У ніч на 14 грудня, невідомий чоловік закинув 5-літрову пляшку з напалмом у двір житлового будинку голови партії «Блок Петра Порошенка» Солідарність «в Києво-Святошинському районі Олександра тіговий (на фото).

Тігов впевнений, що злодій  хотів залякати його напередодні допиту в прокуратурі у справі про махінації з землями для воїнів АТО.

Про нічний  інцидент, депутат Києво-Святошинської райради і лідер місцевого осередку президентської партії Олександр Тігов повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі.

«А до мене цієї ночі гість не званий приходив. Попереджають щоб я в прокуратурі свідчення проти депутатів-рейдерів не давав, які захопили районну раду «, — написав Тігов.

У коментарі  Олександр Тігов розповів, що о 2 годині ночі, невідомі закинули за паркан його будинку пластиковий п’ятилітровий бутель з напалмом.

«Серйозного загоряння не сталося тільки завдяки щасливому випадку. Зазвичай там, куди впав цей бутель, стоїть машина, але водій припаркував її в іншому місці «, — говорить Тігов.

За його словами, дуже багатьом в районі не подобається активна робота, очолюваної ним громадської організації «Рух територіальних громад», а також критика на адресу Києво-Святошинської РДА та нового керівництва районної ради.

«Так, я неодноразово заявляв, що сьогодні при владі в районній раді рейдери, які думають більше про свою кишеню, а не про людей. Крім того, вранці 14 грудня я повинен був давати свідчення в прокуратурі у справі про махінації з землями для АТОшніков в Києво-Святошинському районі. Там би обов’язково прозвучали дуже відомі прізвища ряду місцевих депутатів. Через нічні події моя розмова з правоохоронцями перенесена,  але якщо хтось думає, що вона не відбудеться і я не зраджу розголосу ті дані, які у мене є — він дуже глибоко помиляється «, — заявив Олександр Тігов.

Сім’я Тігова передала поліції записи з камер спостереження, на яких зображений палій, а також інші відомості, які зможуть допомогти силовикам встановити замовника цього злочину.

https://www.facebook.com/100003269444786/videos/1128881647230806/

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.