Оновлення вулиці Соборної та Полтавської в Ірпені

Сьогодні в Ірпені проводилися роботи по оновленню вулиці Соборної, де на декількох  пішохідних переходах було зроблено нову червоно-білу розмітку, а також по цій вулиці паралельно  у цей  же час, проводилися роботи по встановленю сучасних LED ліхтарів, які дадуть можливість мати більш яскравіше освітлення в нічний час, яке при тому буде давати економічний ефект збереження електроенергії.

Також дехто з місцян,  мав  сьогодні можливість бачити, як ведуться роботи по асфальтувванню вулиці Полтавської в Ірпені, де було прокладено близько 30 метрів нової дороги від рози вулиці Куліняка і Полтавської в сторону мікрарайону БМУ (СМУ).

Цікави залишається і той факт, а чи продовжаться роботи і в наступні дні,  так як відрізок цієї вулиці починаючи з рози вулиць 74-ої Стрілецької Дивізії та Полтавської, в районі, поруч з дитячим садочком, залишається вкрай ганебному стані, особливо це видно, коли пройде гарний проливний дощ і вода  створює посеред вулиці суцілне озеро.

Будемо вірити і сподіватися, що ці роботи не призупиняться на цій дуже важливій і активній вулиці по якій за день проходить дуже багато людей і проїздить чимало автотранспорту і вся ця вулиця буде повністю заасфальтована. Можливо там з’являться і  пішохідні доріжки починаючи від рози вулиці 74-ої Стрілецької Дивізії та Полтавської і далі в сторону мікрарайону  БМУ (СМУ).

Як відомо, у травні місяці 2015 року було зроблено капітальний ремонт цієї вулиці, починаючи від рози вулиць 6 лінії і Полтавської до 9 лінії.

Слід відзначити, що в нашому місті Ірпені буквально днями, завершили капітальну реконструкцію вулиці Громадянської — на ділянці від вулиці Озерної до Личака. Раніше тут була звичайна ґрунтова дорога. Тепер облаштували пішохідні зони та поклали новий асфальт.

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.