Перша в світі «розумна» футболка анонсована в мережіАмериканська стартап-компанія Broadcast створила першу в світі «розумну» футболку, здатну автоматично синхронізуватися зі смартфоном і відстежувати місце розташування власника, його режим харчування, вага і відстань, пройдену за день. Якщо розробникам вдасться зібрати необхідні для запуску проекту в масове виробництво, то розумні футболки з’являться на ринку США вже в 2018 році.

Стартап-компанія Broadcast анонсувала «розумну» футболку і почала збір коштів. Передбачається, що новинка обійдеться споживачеві за ціною трохи вище 70 доларів. Футболка здатна повністю контролювати здоров’я людини, що допоможе власникові такої розумної речі аналізувати свій стан і регулювати роботу організму.

Синхронізація футболки з гаджетом буде автоматично відбуватися кожні 15 хвилин, і тому повна інформація про стан здоров’я завжди буде знаходитися в мобільному додатку смартфона.

Розробники впевнені, що незабаром смарт-одяг повністю позбавить людину від носіння гаджетів на руці або нозі. Якщо ж «розумна» футболка набридне, то трекер можна перенести на інший одяг, головне, щоб відстань від пристрою до власника «смарт-одягу» залишалося невеликим.

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.