Першим багатоповерхівкам на Привокзальній площі Ірпеня — 50 !

Сьогодні першим багатоповерхівкам на Привокзальній площі Ірпеня виповнюється 50 років !

Саме півстоліття тому — 25 травня 1970 року, почалося заселення перших мешканців нашого міста у дві двоповерхівки, які відомі, як «хрущівки» і які були збудовані завдячуючи нашим «лісопроектовцям».

Зрозуміло, що і переважна більшість з тих 32 молодих сім’ей, яким пощастило отримати ордери на нове житло в центрі міста Ірпеня, були причетними до вищезгаданої організаці, яка і досі є в нашому місті.

Мені, як автору цих рядків і мешканцю першого будинку на Привокзальній площі з перших днів життя, завдячуючи історичним світлинам, приємно поринути у ті дитячо — юнацькі роки і згадати історію, життя людей і багато приємних моментів, які проходили на Привокзальній площі в Ірпені за півстоліття.

Так, багато чого ми пройшли і побачили за півстоліття, і життя у «хрущівках» зробило нас більш близькими і дружніми і мабуть завдячуючи цьому, ми перші у нашому місті, ще на початку 2000 років, стали відзначати своє свято: «День Будинку» — це коли усі мешканцінаших будинуів, збиралися за одним великим столом з тим, що у кого є і як маленька громада, багато чого обговорювали, згадували приємного і вирішували спільні справи стосовно нашого життя. Так було, так є і сподіваємося так буде далі.

І у цей 25-й день травня, користуючись нагодою, хотілося б привітати кожну сім’ю, яка жила і яка живе у цих будинках з ювілейним — 50-м Днем народження ! ! !

Віримо, що і цього року ми збиремося разом на традиційному і «знаковому місці», щоб відзначити 50-ті іменини, одних з найстаріших будинків нашого міста.

Пропонуємо вашій увазі, наш фоторепортаж з історії цих будинків, а також і сусідніх, які були побудовані на Привокзальній площі міста у 70-80-ті роки.

Зі святом, дорогі жителі наших найстаріших будинків міста !

Перша багатоповерхова будівля на Привокзальный площі 1 міста Ірпеня
Моя мама і зрозуміло — «Я»
Сергій Кравченко з дівчатами
Костянтин Кисленко, Руслан Сітницький, Віктор Кравченко
Костянтин Кисленко, Руслан Сітницький, Сергій Кравченко
Іра, Андрій Кравченко, Андрій Дюбенко, Олександр Кліменко
ФК «ГДК» (МБК) — З ліва, на право: Сергій Кравченко, Микола Хижняк, Валерій, Вадим, Борис, Андрій Кравченко, Андрій Дюбенко, Леонід ( виставлений на трансфер до ФК»Чікаго» на прикінці 80-х -:), Ігор Урік.
Ваш покірний слуга і наша Привокзальна футбольна команда — ФК «ГДК» !
Футбольні матчі на Привокзальній площі Ірпеня
Я, мій брат Сергій і сусід Андрій після вдалого зігранного матчу»
Пришестя Святого Духу на Привокзальну 1 або ці хлопці вже тоді, щось знали…)))
«Каменярі» — Діти перших будівельників Привокзальної площі, батьки яких, першими збудували прибудинкові приміщення та створили погреби. Дехто пішов батьківською стежиною вийшовши за межі Привокзальної…
Андрій II — завжди готовий підставити плече Андрію I (Див. — ліворуч)
Після великої справи…
Біля дому, на карантині…
Готуємося до гри в «Індійців»біля гастраному, де зараз комапнія «Бест».
Будинок, що на Привокзалній площі 3, де зараз інтернет-провайдер «Бест», а праворуч, у гаражі, перша фотостудія — першого приватного підприємця мста.
Сергій,Юра, я і Андрій Хіміч
Перший сноубордист з Привокзальної площі — це «Я» !
Будівництво 9-ти поверхівки по вулиці Ленінградскій, де зараз «Брусилівські ковбаси»
Андрій II, Гена, Нюра і Гоша на лавці біля дому
Нюра, тьотя Люда, мама
Сашко та два Андрія
Андрей