Під Києвом збираються будувати містечка «дохідних будинків»

Мінрегіонбуд має намір залучити інвестиційні кошти на будівництво «прибуткових будинків» під Києвом.

Як  повідомило джерело в Міністерстві регіонального розвитку України, передмістя Києва стануть ідеальним місцем для будівництва таких об’єктів, оскільки на території столиці складно знайти великі площі для зведення містечок. Після здачі будинків в експлуатацію місто зможе здавати житло в них в оренду.

За задумом Мінрегіону, в районі міст-супутників Києва — Боярки, Нових Петрівців, Вишгорода та ін. Знаходяться вільні ділянки (до 10-кілометроих зон), де можливе будівництво «прибуткових комплексів».

Передбачається, що таке житло зацікавить тих, хто приїжджає на заробітки громадян, які не можуть дозволити собі знімати дороге житло в Києві. Відповідно, влада планує з’єднати містечка зі столицею новими маршрутами громадського транспорту. Також Мінрегіон обіцяє подбати про створення належної соціальної інфраструктури навколо таких комплексів.

Раніше міністерство за дорученням Кабміну почала роботу над змінами Житлового кодексу щодо створення доступного житла, в тому числі і на базі муніципальних програм. Очікується, що буде прийнятий ряд законів, які зможуть зобов’язати підприємства виділяти частину коштів на погашення оренди житла їх службовцям.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.