Підведено підсумки ІV Відкритого міжнародного художнього пленеру «Намальований Ірпінь»

У п’ятницю  на головній площі міста Ірпеня було підведено підсумки ІV Відкритого міжнародного художнього пленеру «Намальований Ірпінь, де кожен з мешканців нашого міста мав можливість насолодитися чудовими роботами  близько 70 художників, які приїхали до нашого міста з різних куточків України та  з-за закордону  і які протягом тижня створювали у нашому місті свої ексклюзивні полотна,  обираючи природні місця для своєї тврчості.

 Час пленеру промайнув дуже швидко але лишив після себе солодкий післясмак нових знайомств, та надхнення працювати далі та вдосконалюватись.

  Перед початком цього заходу,  виконуюча обов’язки міського голови Анастасія Попсуй,  від імені керівництва нашого міста,  привітала учасників цьогорічного пленеру і урочисто відзначила кожного з художників.

Слід сказати, що кожен з жителів та гостей нашого міста, матимуть ще раз можливість побачити ці роботи, які будуть зберігатися в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї, де кожен бажаючий зможе насолодитись їх красою.

Пропонуємо вашій увазі наш фото та відеорепортаж з цієї вже історичної події, яка відбулася у нашому місті і користуючись нагодою, хотілося б подякувати кожному художнику, що приїхав до нашого Ірпеня та возвеличив наше місто у своїх унікальних роботах !

 

Пiдведення пiдсумкiв та нагородження учасникiв художнього пленеру на головнiй площi мiста Iрпеня

Опубліковано Ірпінський інформаційний — Ирпенский информационный Пʼятниця, 17 травня 2019 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.