Поки Ірпінь чипуриться, Київ в той же час — руйнується

1mbnm

Оприлюднено відео, як в ніч на 4 грудня в Києві працівники КП «Київблагоустрій» зносили кіоски біля станції метро «Політехнічний інститут».

Про  стало відомо з повідомлення голови наглядової ради Асоціації підприємств і підприємців Києва і Київської області Олександра Мельника на його сторінці в Facebook.

«Відвертий розбій працівників благоустрою під прикриттям Київської влади.  Саме так вчинили працівники благоустрою вночі 4 грудня 2016 року біля метро КПІ.  Нахабно розбили і викрали майно приватного підприємця !» — Написав він, і оприлюднив відео.

Також Мельник додав, що дії цих осіб можна сміливо кваліфікувати за статтею 186 кодексу України: Кримінального — грабіж (відкрите викрадення чужого майна). І нагадав, що грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, а також завдав значної шкоди потерпілому карається позбавленням волі на строк від 4 до 8 років.

Нагадаємо,  що в ніч з 3 на 4 грудня група невідомих в масках, «озброївшись» екскаватором знищила торговий ряд кіосків біля станції метро «Політехнічний інститут». В результаті інциденту побитий один з власників кіосків.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.