Поліцейські знайшли в Ірпені зниклий на Донеччині два роки тому автомобіль

27517u-960


Співробітники Краматорського відділу поліції виявили викрадений ще в 2014 році автомобіль «Деу Ланос» в місті Ірпені.

Як повідомляє Краматорський відділ поліції Донецької області, машина була кілька разів перепродана і саме за останньою адресою проживання його «власника» вирушили Краматорські правоохоронці.

Днями краматорський слідчий і співробітник карного блоку Краматорського відділу поліції повернулися з відрядження. За дві доби роботи без відпочинку вони змогли повернути краматорчанці автомобіль. Жінка звернулася в поліцію із заявою тільки в 2015 році, коли зрозуміла, що стала жертвою злочину. Вона розповіла правоохоронцям, що під час окупації міста мала намір продати своє авто, але бажаючих викупити транспортний засіб не знайшлося. 35-річний знайомий запропонував їй покупку в розстрочку з переоформленням після виплати всієї суми. Жінка погодилася і віддала йому ключі, а сама через деякий час виїхала з міста через бойові дій. Коли приблизно через півроку вона повернулася в Краматорськ, то не змогла знайти ні знайомого, ні машину. Зневірившись у самостійних пошуках, вона звернулася в поліцію.

Правоохоронці встановили, що чоловік, ймовірно, підробивши необхідні документи, продав «Деу Ланос», а наступний його власник також через деякий час знову його перепродав. За останнім місцем реєстрації нового власника є Сумська область. Туди і виїхали поліцейські, однак з’ясувалося, що зараз чоловік живе і працює в місті Ірпінь Київської області. Краматорські правоохоронці вирушили в Ірпінь, де, за сприяння місцевих поліцейських, знайшли і вилучили автомобіль, який знаходився в розшуку.

Машина після проведення необхідних слідчих дій буде повернута власниці. Розслідування за фактом викрадення авто — по ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України — триває.  Фігурант, за наявною інформацією, втік  на окуповану територію, де вступив до лав незаконного збройного формування.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.