Порошенко призначив нового губернатора Київської області

maxresdefault

Президент України Петро Порошенко призначив Олександра Горгана головою Київської обласної державної адміністрації.

Порошенко представив нового керівника Київської ОДА в п’ятницю.

«Для мене висока честь на такій відповідальній посаді виконати свій обов’язок перед рідною країною» — сказав Горган, виступаючи перед присутніми після офіційного представлення.

«Моя логіка одна — я ваш і залишуся вашим назавжди!», — Заявив він.

Як повідомлялося, 11 жовтня 2016 року Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Горган на посаду голови Київської обласної державної адміністрації — він набрав в конкурсі найвищий бал.

Раніше Горган займав пост голови Вишгородської районної державної адміністрації Київської області.

Довідка. Горган Олександр Любомирович (рід. 5 листопада 1975, м.Калуш, Івано-Франківська область) — український державний службовець, правознавець і спортсмен. Президент Всеукраїнської молодіжної організації «Молодь проти корупції». Засновник, почесний президент ВМГО «Асоціація молодих донорів України».

До 2008 року носив прізвище Лялька. Причини зміни прізвища не розголошувалися. Адвокат з 2002 до 2015 року.

У 1997 р закінчив з відзнакою юридичний факультет Київського національного університету ім.Тараса Шевченка за спеціальністю «правознавство». У 1995 році навчався в Edwards Language School, Лондон, Великобританія. У 2001 році навчався в США за програмою The International Visitor Leadership Program (IVLP) на запрошення Федерального уряду США. Eng: International Visitor Leadership Program.

У шкільні роки займався боксом і плаванням, в студентські роки — легкою атлетикою.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.