Прибудинкове оновлення та нова тротуарну доріжка на Привокзальній площі в Ірпені !

  • Андрей
  • 22.10.2020
  • Комментарии к записи Прибудинкове оновлення та нова тротуарну доріжка на Привокзальній площі в Ірпені ! отключены

Завершилися роботи на Привокзальній площі в Ірпені з будівництва тротуарної доріжки та облаштуванню прибудинкової території біля перших багатоповерхових будинків у цьому мікрорайоні нашого міста.

Для цього завзятій бригаді з «Команди Андрія Страховського» знадобилося всього 8 робочих днів (!), аби з нуля розпочати перетворення біля будинків, де за півстоліття (!) все залишалося без змін.

І ось вже сьогодні можна було побачити та оцінити ту велику роботу, яку виконала бригада з 4 чоловік, які зранку і до пізнього вечора, кожного дня, працювали, оновлюючи прибудинкову територію і будуючи нову дорогу, довжиною 122 метри, по якій вже сьогодні вранці пройшли здивовані люди, які не чекали на такі швидкі і дивовижні зміни на краще, які відбулися у ці дні на Привокзальній площі в Ірпені.

Користуючись нагодою, від імені мешканців перших будинків на Привокзальній площі в Ірпені, хотілося б висловити подяку нашому депутату Андрію Андрійовичу Страховському та його команді за допомогу і будемо вірити у Вашу перемогу на місцевих виборах 25 жовтня !

Змінюємо Привокзальну площу Ірпеня на краще, — разом і кожного дня !

Прибудинкове оновлення та нова тротуарну доріжка   на Привокзальній площі в Ірпені !
Андрей