Привокзальну площу в Ірпені вже оновлено на 90 відсотків — залишилися «хрущівки» !

  • Андрей
  • 05.07.2020
  • Комментарии к записи Привокзальну площу в Ірпені вже оновлено на 90 відсотків — залишилися «хрущівки» ! отключены

По ударному, у суботу, завершився робочий тиждень на Привокзальній площі в Ірпені, де до пізнього вечора тривали роботи по прокладанню тротуарної бруківки біля прибудинкової території будинку № 3 і вже сьогодні зранку можна було побачити оновлену доріжку довжиною майже 30 метрів, яка простягнулася повз двох парадних будинку. Окрім цього, мешканки цього будинку вже зрання почали наводити лад і висаджувати рослини біля свого житла.

Також у п’ятницю активно тривали роботи і по вулиці Полтавській, за частину якої опікується депутат цього округу Андрій Андрійович Страховський і можна з впевненістю сказати, що вже на початку наступного тижня ми зможемо побачити повністю зроблену тротуарну доріжку у всій своїй красі, яка вже простягнулася до вулиці Лесі Українки.

Слід відзначити, що і по вулиці Варшавській на минулому тижні активно пройшли робочі дні, де вже повністю прокладено нову тротуарну доріжку від вулиці 74-ої Стрілецької Дивізії і майже до вулиці Ветеранів Афганістану, де вже на цьому тижні відбудеться асфальтування цього проміжку дороги.

Тепер на Привокзальній площі в Ірпені залишилося лише оновити прибудинкову територію біля двоповерхових «хрущівок» з доріжкою , яка залишається вже півстоліття у первозданному вигляді. і зробити лівньовки, які б врятовували будинки і пішоходів від потоків води після дощу.

Чекаємо і рук не опускаємо, працюємо і нас помітять !

Андрей