Приїзд співака Стінга в Ірпінь

Сьогодні виповнюється рівно 19 років з дня приїзду англійського співака Стінга до міста Ірпеня !

«Чому так багато дорослих, і де діти ?»- запитав сер Гордон Метью Самнер, ступаючи на Ірпінську землю.

Оскільки візит збігся зі святкуванням Всесвітнього дня захисту дітей, Стінг погодився взяти участь разом з Людмилою Миколаївною Кучмою у відкритті дитячого будинку сімейного типу на розі вулиць Пушкінської та Суворова, а також завітав до дітсадка у мікрарайоні «Машторф».

Незважаючи на погану погоду, співак приїхав в Ірпінь з розкішним букетом для першої леді (на який не пошкодував $ 300) і музичним центром у подарунок дітлахам.

В присутності Стінга був підписаний договір про співпрацю між Всеукраїнським Фондом Надії і Добра (голова — Валентина Довженко) та Міжнародною організацією «Надія і житло — для дітей» (голова — полковник Національної королівської гвардії Великобританії Макс Кук), що побудувала у 2000 році 20 будинків для сиріт.

Вручаючи Стінгу подарунок від українських дітей, Людмила Миколаївна сказала: «Нехай ця робота нагадує вам про сьогоднішній захід. Всього вам доброго, хороших виступів і прекрасних глядачів !»

А потім познайомила Стінга із «Золотим акордеоном Європи» Яном Табачником, який підніс колезі свою книгу «Академія акордеона» та добірку компактів. Людмила Миколаївна і Стінг символічно «чокнулись» персиковым соком. Стінг був у захваті від першої леді держави, сказавши, що Людмила Миколаївна — це справжня мати народу, дуже добра, розумна і свята жінка, гідна леді. «Хай береже вас Господь !» — сказав сер Гордон.

Батько сімейства, Володимир Анатолійович Батурський, не очікував побачити в своєму будинку самого Стінга. У свою чергу, артист не очікував побачити журналістів: він не звик робити з благодійності шоу.

Змерзлий під дощем, наслухавшись компліментів на адресу «суто англійської» погоди, співак відправився до Києва.

Андрей