Психологи розповіли, як позбутися від самотності і туги

1455260064_ikjkx4cpad8

Ваш вечір проходить перед екраном комп’ютера або телевізора? Ви вже переглянули всі сторінки в соціальних мережах, і навіть всі можливі серіали? Вам ставати нудно? Це все ознаки самотності, нудьги, туги і інших можливих станів. А знаєте, чому так відбувається саме з вами, чому вам нудно? Все просто — ви сильно обмежили свій простір і вже давно не виходили за межі «зони комфорту». Від чого з’являється туга? Тут два фактора.

По-перше, вже ми згадували, що виною всьому ваша зона комфорту. По-друге, — відсутність мотивації щось робити. Один з варіантів порятунку від самотності і туги — це змусити себе щось змінити в своєму житті, «спалахнути» якоюсь ідеєю і втілювати її в життя.

Психологи розповіли, як позбутися від самотності і туги як позбутися від самотності і туги Що таке зона комфорту і чому одинакам важко її покинути? Зона комфорту — це такий маленький острівець вашого особистого простору. Це ваша квартира, будинок або кімната, це робота, з якою ви звикли, це один і той же маршрут по шляху з дому на роботу і назад. Ну ладно, ще й занесемо сюди відвідування магазинів і нечасті візити до родичів. Вам всюди комфортно, чи не так ? Це і є зона комфорту, яка нас не лякає новими знайомствами, вечірками та іншими заходами. Як позбутися від самотності як позбутися від самотності і туги Але саме ця зона і є причиною самотності і туги. Тому що душі, та й вам теж, хочеться різноманітності! Вам потрібно кожен день або хоч через день робити якийсь шаленість, кататися на конях, піти в спортзал, піти в кіно і вашу тугу зніме як рукою. Не вірите? Тоді уявіть, що ваше життя як вівсянка. І ви її повинні їсти на сніданок, обід і вечерю протягом декількох тижнів. Представили? Подобатися вам ? Ні ? Тоді чому ви думаєте, що вашому житті, емоційному стану подобатися ходити тільки з роботи додому і назад? Ви запитаєте, а як покинути все те, де тобі комфортно, безпечно? Адже на вулиці чужі люди і вас починає пронизати страх від незнайомих приміщень. Відповідь очевидна — без виходу із зони комфорту у вас не вийде позбутися самотності і туги !  Тому, наступайте «на горло» своєму страху і починаєте рухатися вперед. Що в такому випадку можна зробити? Як позбутися від самотності як позбутися від самотності і туги.

Рада №1. Покличте друга. Так, звичайно, самі ви не підете в кіно, тому візьміть когось з родичів приблизно вашого віку або подругу, друга. Ні подруги або друга? Це не страшно! Згадайте всіх знайомих, які могли б вас підтримати або раніше запрошували на каву. Передзвоніть їм, якщо все буде добре, то ще й розвієтеся. І разом сходіть в кіно, катайтеся на роликах, велосипедах, ковзанах, або, врешті-решт, прогуляйтеся по парку.

Рада №2. Допоможіть собі самі. Що я маю на увазі? Якщо у вас немає навіть таких знайомих, то можете зробити ось що. Підіть туди, де немає необхідності бути з кимось. Наприклад, запишіться на фітнес, або в тренажерний зал, підіть на сольні танці. І так ви і свій зовнішній вигляд поліпшите і познайомитеся з багатьма людьми. Адже цілком можливо, що саме хтось із них в майбутньому стане вам справжнім другом.

Рада №3. Позбавляйтеся від самотності, одночасно змінюючи себе. Ця рада дуже важливо врахувати особливо тим, у кого зовсім немає друзів. Адже цілком можливо, що ви своєю поведінкою відштовхуєте тих людей, які хочуть з вами дружити, можливо, ви сильно різко з ними спілкуєтеся або зовсім забуваєте подзвонити. Не робіть так! Телефонуйте своїм друзям хоч раз в два тижні, ходите на каву з ними і вам стане краще.

Рада №4. Знайдіть мотивацію! Одним з найкращих способів подолати тугу — приєднатися до соціального проекту, наприклад, до еко-ініціатив, які зараз сильно популярні. Також вступайте в громадські організації, проводячи час у яких, ви точно розвіє тугу.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.