Психологи з США розкрили секрет щасливого сексуального життя

resized_kissing_965824
Ще треба якомога частіше визнаватися один одному в любові. Як пише The Independent, такий рецепт запропонували психологи з Чепменского університету (США).
Вони проаналізували дані, що стосуються майже 39 тисяч гетеросексуальних пар, які живуть разом щонайменше три роки. Учасників дослідження просили оцінити, наскільки їх задовольняв секс в перші півроку відносин, і вирішити, чи змінилася ситуація на момент опитування.

Про свою високу задоволеності сексом на початку спільного життя повідомили 83% учасників. Задоволеними поточною ситуацією виявилися 43% чоловіків і 55% жінок, а незадоволеними — 41% чоловіків і 27% жінок.

Аналіз показав, що ті партнери, яким вдалося зберегти сексуальний інтерес один до одного протягом довгих років, більше часу приділяли пестощів і поцілунків, часто разом сміялися і визнавалися один одному в любові. Крім того, допомагають нові сексуальні пози і втілення в життя фантазій, а також свічки, музика або обмін збудливими посланнями.

Пари, часто займаються сексом, перш за все оральним, і часто відчувають оргазм, більш щасливі в спільному житті, ніж ті, хто веде себе інакше, з’ясували дослідники.

Раніше вчені з Університету Джонса Хопкінса з’ясували, що одружені пари, які користуються контрацепцією, займаються сексом частіше за тих, хто не охороняється

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.