Що болить у медицини ?

Як мало серед кандидатів у депутати сьогодні людей, котрі б мали за собою практичний досвід вирішення цього питання.

Олегу Бондарю в цій сфері для Ірпеня вдалося зробити чимало, тепер він знає, як зробити якісні медичні послуги для всіх українців.

Отже, що йому вдалося зробити, коли керував Ірпенем. Відкрити нову поліклініку, відремонтувати хірургічний корпус лікарні, що знаходиться в Бучі, пологовий будинок, спорудити нову дитячу лікарню. Вона знаходилася до цього в дуже старому приміщенні, а сьогодні має сучасні палати. «Це був нелегкий час, гальмування фінансування казначейством, нестача коштів, але я зробив все можливе, щоб забезпечити дітям повноцінні умови лікування,— говорить Олег Васильович,— я тоді стукав в усі двері, залучав субвенції. А ще нам вдалося, коли відкрили нову поліклініку, переселити дитячу поліклініку в приміщення поліклініки для дорослих, яка знаходиться там до сьогодні.

Були плани й зарезервована земля по вулиці Давидчука для спорудження нової лікарні для дорослих, ми хотіли її перенести з Бучі, створити всі умови для належного лікування. Тобто прагнули поруч розмістити два лікувальні заклади — біля дитячого стаціонару ще й лікарню для дорослих.

Нещодавно побував там. Вразило, що в лісопарковій зоні біля дитячої лікарні дерева позначені номерами. Таким чином громада стереже їх від зрізання під забудову. Коли очолював місто такого не було. Знову ж, за час мого головування ми опрацьовували проект щодо відкриття сучасного онкоцентру по вулиці Пушкінській, тепер на цій землі багатоповерхівки і парк житлового масиву…

Переконаний, що масштабно проблеми в медичній галузі можна буде вирішити із запровадженням державної страхової медицини, й в мене вже опрацьовано законопроект».

Іван Добровольській

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.