Сім’я екс-голови Київської ОДА володіє ще одним особняком

2016-02-11_13-20-16

Микола Іванович Шандра, батько екс-голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри, є власником 1,96 га землі в селі Червоне Київської області.

Як інформує censor.net.ua з посиланням на «Віснику державних закупівель», про це стало відомо з витягів з Державного земельного кадастру.

77-річний Шандра-старший є власником трьох ділянок на 0,38 га, на 1,45 га, а також 0,12 га. Два з них закріплені за Красненської сільрадою, один — за с.Козіівка.

Власницею двох сусідніх з Шандрою ділянок загальною площею 0,94 га значиться Людмила Георгіївна Парцхаладзе, мати Льва Парцхаладзе, заступника Володимира Шандри з КОДА. На фото червоним — ділянки Шандри, синім — Парцхаладзе.

Як нагадує видання, в червні минулого року журналісти телепрограми «Наші гроші» знайшли в с. Лісники під Києвом, а також на двох гектарах землі, інший маєток Миколи Шандри. Юрист Шандри Олександр Тищенко тоді заявляв, що земельну ділянку куплений законно за $ 0,5 млн, але не зміг пояснити джерела походження коштів. Сам губернатор тоді зазначив, що його фінансову участь в проектах по купівлі землі і будівництві та Лісниках було незначним. При цьому юрист Шандри підтвердив, що батько губернатора восени 2008 року купив в селі Червоне Обухівського району ще 0,3 га землі. Очевидно. мався на увазі один з вищезазначених ділянок.

Нагадаємо, Володимир Шандра в 2005-2006 роках обіймав посаду Міністра промислової політики України, в 2006-2008 входив до наглядових рад «Ощадбанку» та «Укрексімбанку», в 2007-2010 очолював МНС. У березні 2014 року, Шандра очолив Київську облдержадміністрацію. В кінці січня цього року Шандра подав у відставку з поста голови КОДА, коротко відзвітував про роботу на посаді на своїй сторінці в Facebook, однак причин звільнення не пояснив, зазначивши лише, що заяву написав за власним бажанням. Відразу після цього президент Петро Порошенко оголосив, що Шандра стане його радником.

Згідно з декларацією за 2014 рік, Шандра заробив 1,05 млн грн, з них зарплата склала 82 тис. Грн, ще 226 тис. Грн. — Від інтелектуальної діяльності та авторських прав, зате основна сума 739 тис. Грн. — Неідентифікованих «інші види доходів». Що стосується майна, то сам чиновник задекларував квартиру і гараж на 191 і 17 кв.м. відповідно, при цьому немає ніякої машини. У складі сім’ї Шандра зазначив дружину і дитину, дружина не мала ні майна, ні автомобіля. На рахунках в банках сім’я мала 764 тис. грн.

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.