Сьогодні — Всесвітній день футболу !

10 грудня святкують Всесвітній день футболу, а напередодні цього свята вперше за 16 років київське Динамо подарувало країні історичну перемогу. Ізраїльський Маккабі святкує Хануку, а кияни і вся Україна святкують вихід у плей-офф найпрестижнішого клубного турніру Європи! Останній раз подібного успіху київський клуб добивався ще в ті далекі часи, коли командою керував легендарний тренер Валерій Васильович Лобановський.

Мабуть, неможливо у всьому світі знайти більш популярний вид спорту, ніж футбол. Це та гра, в яку із задоволенням грають як чоловіки, так і жінки, як діти, так і дорослі солідні люди, що домоглися в житті успіху.

Всесвітній день футболу був оголошений 10 грудня за рішенням Організації Об’єднаних Націй.

Це захоплююча, витончена і красива гра, поєднує в собі силу і швидкість. У футбол грають практично у всіх країнах світу, і, відповідно, кожна країна показує свій, тільки їй властивий характерний стиль гри.

Гра ногами в м’яч — так футбол згадується в історичних літописах, датованих другим тисячоліттям до н.е. Однак, точну дату появи цієї гри не знає ніхто.

У футбол грали в Китаї, Стародавній Греції і Римі, а також в Англії. До речі, саме там, в 1891 році під час матчу між збірними Півночі і Півдня Англії на футбольних воротах була вперше використана сітка.

Футбол — гра мільйонів людей, яка об’єднує їх азартом, волею до перемоги, дарує радість, підвищує адреналін.

Футбол — це гра справжніх, сильних, витривалих чоловіків!

Футбол — це справа життя футболістів, якому присвячуються кращі роки.

11214164 10153673631681764 7256504954904530363 n copy

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.