Сьогодні Ірпінська міська рада прийняла бюджет Ірпеня на 2017 рік

1-88

Сьогодні Ірпінська міська рада прийняла бюджет Ірпеня на 2017 рік. Це вже третій бюджет, який ми приймаємо в умовах децентралізації.
Із приємного. Ірпінь залишається багатим і самодостатнім містом. Ми не лише фінансуємо свої потреби, а й ділимося з державою. Цього року реверсна дотація склала 12 млн гривень, на наступний рік плануємо віддати держбюджету понад 10 млн. грн.
У новому році зросте зарплата освітян і лікарів – майже на 40%.
І найважливіше: ми залишили один із найбільших у Київській області бюджетів розвитку – понад 141 млн. грн.
Головні особливості нового бюджету: серед видатків найбільше коштів передбачено на освіту –134 млн. грн. Це в 1,4 рази більше ніж у 2016-ому. Однак раніше всі видатки на освіту брала на себе держава, тепер утримання освітніх закладів і зарплата непедагогічних працівників покладається на міський бюджет. Це обійдеться нам у 35 млн. грн. Зростуть і видатки на медицину. Але медична субвенція теж покриє лише частину потреб. Самим доведеться платити за енергоносії та комунальні послуги – понад 7 млн.
Вцілому бюджет збалансований і оптимістичний: є куди розвиватися, і є що робити. Ми врахували багато пропозиції мешканців Ірпеня. Зокрема передбачені кошти на електрифікацію мікрорайону «Стоянка», на будівництво Медичного центру, Льодової арени, на реконструкції доріг, на розвиток комунальних підприємств, закупівлю техніки та на багато інших важливих моментів для розвитку міста,  —
пише очільник  Ірпеня Володимир Карплюк на своїй офіційній сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/Володимир-Карплюк-417717371740329/?fref=ts

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.