Сьогодні Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

inv

На сьогоднішній день у світі більше 1 мільярда людей є інвалідами, що становить близько 15 відсотків населення Землі.  В Україні  понад 2 мільйона 800 тисяч людей мають статус інваліда.

Це 6,1 відсотка до загальної кількості населення. І майже 80 відсотків інвалідів – це люди працездатного віку.

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.

Слід сказати, що з кожним роком стає все більше людей, які піклуються і щиро  допомагають людям з інвалідністю.

Приємно відзначити, що є такі люди і  організації  і у нашому місті Ірпені.

Так, сьогодні, у Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, команда Ірпінської цілодобової мобільної доставки піцерії  «Єнот» ніяк не змогла пройти повз горя відданої матері  Вера Лавринович та іі сина, інваліда першої групи, Олександра, який внаслідок травми став інвалідом і потребує допомоги, щоб пролікуватися у санаторію.   Тому представниками команди «Єнот»було   вирішено 10% із зароблених піцерією грошей, за два дні,  передати на лікування та реабілітацію родині Лавринович.

Будемо сподіватися, що ця благородна акція буде не останньою зі сторони добродіїв   і більшість людей та компаній у нашому місті також виявлять бажання долучитися до доброї справи і  допомогти  родині Лавринович.

Допомагати — просто !  Приєднуйтесь !

P.S. Керівництво Ірпінської цілодобової мобільної доставки піцерії  «Єнот»  https://www.facebook.com/enot24pizza у разі потреби, може надати телефон  Віри Лавринович  в особистому повідомленні.

644_n

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.