Сьогодні у Києві пройде щорічна благодійна ярмарка від 40 посольств

dsc04483
Сьогодні в Києві пройде щорічна благодійна ярмарка, яку організовують дружини дипломатів та  іноземних бізнесменів.
У Києві, на  НСК «Олімпійський» 3. грудня пройде 24-й щорічний благодійний базар, організований Міжнародним жіночим клубом Києва (об’єднує дружин дипломатів, експатів, іноземних бізнесменів). Свою участь у заході підтвердили 38 посольств.

Як відзначають організатори, на ярмарку посольства іноземних держав продаватимуть на своїх стендах національні страви і традиційні продукти (зокрема, продукти національної гастрономії та напої). На сьогоднішній день 38 посольств підтвердили свою участь. Буде також продаватися одяг і побутові прилади, декор, книги і багато інших речей, нових, або були у вжитку, але в хорошому стані.
 

Ярмарок буде супроводжуватися культурною програмою (національна музика і танці) з усього світу. Діти зможуть взяти участь в різноманітних майстер-класах та іграх, що мають коріння в культурних традиціях. Для цього на Ярмарку буде спеціально обладнаний Дитячий куточок. 

Вартість вхідного квитка: 80 грн для дорослих, 20 гривень для пенсіонерів і дітей старше шести років. 

Міжнародний жіночий клуб Києва — неурядова некомерційна організація, створена в 1992 році групою жінок з інших країн, які проживають в Україні. На сьогодні організація налічує понад 200 учасників з більш ніж 59 країн світу, зокрема об’єднуючи представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні; жінок і чоловіків, що працюють в культурних і ділових співтовариствах, дружин дипломатів і бізнесменів. Попередня, 23-тя Ярмарок зібрав 2,4 мільйона гривень. Перейти на Головну сторінку Додати коментар

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.