Сьогодні в Ірпені стартував футбольний турнір — ХХV Меморіал Олега Макарова

Сьогодні в Ірпені на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» розпочався зимовий, традиційний футболний турнір присвячений досвідченому воротареві київського «Динамо» Олегу Макарову.

Перед початком змагань, учасників турніру від імені Київської обласної асоціації футболу привітав досвідченний футболіст, тренер, рефері та функціонер — Вадим Шельменко, який побажав учасникам цього ювілейного Меморіалу вдалих виступів командам.

Після короткої офіційної частини розпочалася і перша гра, де на поле вийшли футболісти «Софії» із Софіївської Борщагівки та юнацької команди «Колос» — U19, де у цікавій і напруженій боротьбі перемогу святкували гравці з Ковалівки — 1:3.

Друга календарна гра цього дня розпочалася о 14.00, де футбольний клуб «Рубікон» з Вишневого зустрічався з нашими футболістами з ФК «Кудрівка» (Ірпінь).

Незважаючи, що наші футболісти першими пропустили гол у цій грі, наші хлопці не смутилися, а змогли наладити свою гру і проявити характер і вже наприкінці першого тайму двічи відзначилися на 41 та 42 хвилині гри.

У другому таймі ірпінчани довели свою перевагу у класі і ще тричі змогли відзначитися. У підсумку перемога «Кудрівки» з Ірпеня — 5:2.

Вже завтра — 26 лютого, відбудеться другий тур змагань турніру, де об 11.00 на поле стадіону «Чемпіон» вийдуть команди «Кудрівка» (Ірпінь) та «Любомир» (Ставище).

Запрошуємо футбольних вболівальників нашого міста підтримати нашу футбольну команду «Кудрівка» !

Вболіваємо за нашу ірпінську команду — разом !

Андрей