Сьогодні Всесвітній день комп’ютерної графіки

121323

Дата цього свята була обрана невипадково — вона єдина в році починається зі знакового поєднання символів: 3D — 3 December.
 У третій день грудня своє свято (правда, поки неофіційне) традиційно відзначають комп’ютерні графіки і дизайнери всього світу. Ідея його проведення, висунута в 1998 році, належить американській компанії Alias. Дата цього свята була обрана невипадково — вона єдина в році починається зі знакового поєднання символів: 3D — 3 December.

Цікава пропозиція тут же дружно підтримали 3D-аніматори всіх країн. До святкування приєдналися такі міжнародні гіганти, як Adobe, nVidia, Wacom і багато інших компаній. Спочатку 3December (ще одна назва Дня комп’ютерної графіки) стосувався тільки творців тривимірних зображень, але поступово він охопив і всі інші галузі, пов’язані з комп’ютерною графікою взагалі.

 

Зараз традицію святкування цього дня в США і Європі продовжує компанія Autodesk, кілька років тому поглинула Alias. Проведені нею великі заходи не обмежуються тільки 3D-датою.

Вони проходять протягом 10 днів — з 1 по 10 грудня — і включають в себе майстер-класи в різних містах світу, цікаві презентації і онлайн-інтерв’ю з відомими персонами цієї галузі. Взяти участь у святкуванні можна навіть з власного будинку, якщо у вас є інтернет. Перейти на головну сторінку.
Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.