«Сокіл» — володар Кубка Київської області 2016 з футболу !

468b7--Sokol

Фінальному поєдинку Кубка Київської області передувала насичена культурна програма. Спершу на газон бориспільського стадіону «Колос» вийшли легенди місцевого «Борисфена» та команда Київської обласної федерації футболу, які провели показовий матч.

У складі господарів були помічені Руслан Новіков, Андрій Смалько, Максим і Денис Стояни, а протистояла їм команда, яка не потребує якоїсь особливої реклами Владислав Ващук, добре відомий маріупольським уболівальникам Костянтин Сахаров (провів більше 170 поєдинків у еліті за «Металург»), а також Юрій Балишев , який завоював в 2015 році Кубок України з футзалу. Товариська зустріч, як і належить її статусу, завершилася підписанням світової — 1: 1.
468b9-1
Після гостей і жителів Борисполя розважали місцеві колективи художньої самодіяльності, а потім за активної участі присутніх на стадіоні глядачів на газоні було розгорнуто найбільший в Україні (у всякому разі, так про це заявили) державний прапор. Остання процедура значно затягнулася, а тому фінальний поєдинок Кубка Київської області почався не в 18-00, як було заплановано, а о 18-30. Цей прорахунок організаторів призвів до того, що фіналісти догравали матч в сутінках. Воротар однієї з команди після гри зізнався, що в кінцівці майже не бачив м’яч, тому в серії пенальті покладався на удачу, а не на свою майстерність.
468b8-1

У вирішальному поєдинку в боротьбі за трофей зійшлися «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) і абсолютний дебютант турніру «Джуніорс» (Шпитьки), що представляють Києво-Святошинський район. Саме команда, згуртована Сергієм Блазнем, була ближче до того, щоб здобути перемогу в основний час. Шпітьківчані створили кілька хороших моментів для взяття воріт, але на останньому рубежі «соколят» здорово зіграв Денис Сабатюк. Власне, воротар «Сокола» і став кращим гравцем поєдинку. Сабатюк виручив свою команду не лише в основний час (матч завершився внічию 0: 0), але і в серії пенальті. Спочатку він виграв психологічну дуель у Вадима Кістяного (пробив в штангу), а потім парирував удар Євгена Колесника.

Перемога в серії пенальті з рахунком 4: 3 стала першим гучним успіхом «Сокола» на обласній арені. Раніше команда, яку очолює Олег Самченко, завойовувала трофеї тільки в районних турнірах.
«Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) — «Джуніорс» (Шпитьки) 0: 0, по пенальті 4 : 3

«Сокіл»: Сабатюк, Зубенко, Лебединець, Трасковскій, Волинець, Шорников (Мозговий, 59), Давиденко, Шупик, Ємельянов, Атаманенко (Бляхарський, 54), Зелді
Тренер: Олег Самченко

«Джуніорс»: Стриж, Куба, Самар, Верхів, Бутко, Колесник, Маринчук, Мельник, Каркошкіна (Левенець, 72), Байдачний, Шут (Костяной, 18)
Тренер: Вадим Гордієнко

Роман Мальчевський, спеціально для Ірпінського інформаційного
Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.