«Сокіл» з Михайлівської Рубежівки зустрінеться у Бучі з броварським «Беркут-Легіоном» у фіналі Кубка Київщини з футболу — 2020

  • Андрей
  • 12.08.2020
  • Комментарии к записи «Сокіл» з Михайлівської Рубежівки зустрінеться у Бучі з броварським «Беркут-Легіоном» у фіналі Кубка Київщини з футболу — 2020 отключены

Сьогодні вібулися матчі 1/2 фіналу Кубка Київської області з футболу, де обидві пари півфіналістів визначилися лише в серії післяматчевих пенальті.

Так, у першому матчі між «Десною» (Погреби) та броварським «Беркут — Легіоном», основний час завершився — 3:3 , (Є.Воробей, 1, 14, А.Воробей, 82 — Щериця, 33, Трасковський, 40, Галич, 67, пн), лише у серії післяматчевих пенальті, перемогу святкували футболісти з Броварів — 3:4.

У другому півфіналі , де зустрічалися «Сокіл» з Михайлівської — Рубежівки та «Колос» з Пустоварівки, основний час закінчився — 0:0 і лише в серії пенальті, перемогли футболісти з Ірпінської ОТГ — 2:0.

Тепер у фінал Кубка Київщини на стадіоні «Ювілейний» у Бучі 24 серпня зустрінуться команди «Сокіл» з Михайлівської — Рубежівки та броварський «Беркут — Легіон».

Запрошуємо вболівальників Ірпеня та Приірпіння підтримати команду «Сокіл» з Ірпінської ОТГ у фіналі Кубка Київщини у Бучі !

Андрей