Стали відомі подробиці викрадення дочки капітана Динамо

1457006089-227

 

У Київській обласній поліції, куди звернувся капітан «Динамо» Олександр Шовковський, повідомили, що вже займаються фактом зникнення дочки відомого українського футболіста.

«Нам вже відома країна, куди відвезли дівчинку, і хто її туди вивіз. Зараз ми намагаємося з’ясувати: яким чином дитини могли вивезти з країни без відома і дозволу її батька.

Будемо з’ясовувати, за якими документами її посадили в літак, і хто видавав ці документи. Триває слідство «, — повідомив речник Київської обласної поліції Микола Жукович.

У поліції поки не уточнюють, хто вивіз дівчинку і в яку країну. Але як з’ясувала «Сегодня», це одна з країн Європи.

Як відомо, воротар київського «Динамо» Олександр Шовковський звернувся в поліцію України із заявою про зникнення своєї семирічної доньки Олександри.

«З приводу брудних інсинуацій. Я завжди відмовлявся коментувати ситуацію, пов’язану з моїм розлученням з Альонової Ольгою Леонідівною і її брехливих заяв. Не секрет, що у мене важкі стосунки з нею і її матір’ю. Але зараз, я не можу мовчати. ​​З 24 лютого Альонова перестала відповідати на мої дзвінки та повідомлення. Телефон моєї дочки теж не відповідає. на питання, коли Сашенька востаннє відвідувала заняття, мені повідомили, що дитина перестала ходити в школу і причина її відсутності невідома. її немає і за місцем проживання «, — написав Шовковський в Facebook і прикріпив скан заяви в поліцію.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.