Святкування Дня Перемоги на Гостомельщині — (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

9 травня по всій нашій країні,  у великих і малих містах та селищах пройшли урочисті заходи  з нагоди відзначення 72-ої річниці з Дня Перемоги у Другій світовій війні.

 

Відзначали День Перемоги і на Гостомельщині. Вже зранку,  біля Меморіалу Слави селища було багатолюдно. Мешканці Гостомеля прийшли вшанувати пам’ять тих, хто поклав своє життя за свободу і світле майбутнє своїх нащадків.

 

Рівно о 10.00 розпочався мітинг-реквієм,  на якому з привітальним словом виступив селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко, який від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Гостомельської  селищної Ради поздоровив односельців  зі святом Дня Перемоги.

 

У цей день було багато виступів та привітань від голів громадських організацій краю, творчих колективів, молоді та односельчан, серед яких слід відзначити виступ  «Солдата Великої Перемоги», —  91-річного мешканця Гостомеля  — Червоного Петра Тарасовича, який пройшов  усю війну від початку і до кінця, дійшовши до Берліну, а потім ще воював і з ворогом у далекому Харбіні проти  Японії.

 

Відзначимо,  що Петро Тарасович  є одним із чотирьох ветеранів війни, які залишилися  живими носіями історії Другої світової війни, що мешкають у селищі Гостомель, хоча ще  22 роки тому їх було 246 !

 

Тому піклування за долю кожного ветерана  Другої світової,  нині стає  святим обов’язком кожного з нас.

 

Слід сказати, що святкування Дня Перемоги — 9 травня пройшло урочисто по всій Гостомельщині, як у Мостище,  Баланівці,  так і у військовому містечку, куди особисто,  на свято до людей, завітав з поздоровленнями селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко, якого тепло зустрічали місцеві мешканці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.