Триває оновлення вулиці Авіаконструктора Антонова в Ірпені

Дуже активним видався цей робочий тиждень для робітників, які працювали по оновленню вулиці Авіаконструктора Антонова в Ірпені.  Починаючи з самого ранку і до пізнього вечора, з понеділка і до вечора сьогоднішнього дня тривала робота по реконструкції площі та вулиці з одноіменною назвою, яка знаходиться поруч з вокзалом.

Буквально пару годин тому, багато хто з мешканців нашого міста, хто проходив  площею,  мав можливість побачити, як встановлюють нові лавки виконані в модерновому стилі, де поруч  встановили також і оригінальні смітники на яких прикріплено невеличкі, металеві  урночки для недопалків.

Деякі мешканці нашого міста вже мали можливість перепочити на лавках і помилуватися оновленою площею нашого міста.

Також сьогодні було перенесено і великий бігборд, який багато років стояв під «Куліничами», а вже сьогодні і цей рекламний  символ Привокзальної було перенесено на декілька десятків метрів і встановлено уздовж вулиці Авіаконструктора Антонова.

Враховуючи темпи виконання робіт, можна з упевненістю казати, що вже сьогодні буде остаточно зроблено пішохідну доріжку, викладену з кольорової бруківки, яка буде з’єднувати площу та дорогою до підземного переходу.

Чекаємо на приємні новини та оновлення кожного дня з нашого рідного міста Ірпеня!

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.