«Цей день в історії бізнесу» — 11 березня

1894 — У Віксбург (штат Міссісіпі) розпочато розлив кока-коли в пляшки.

1906 -народився Зіно Давідофф — ( Zino DAVIDOFF )
(11.3.1906, Київ — 1994),

11 березня 1906 року в Києві народився власник тютюнового бренду Davidoff  — Зіно Давідофф. Його батько працював на місцевій тютюновій фабриці, а після еміграції в Швейцарії відкрив там тютюновий магазин.

Davidof

Коли йому було 5 років, його сім’я виїхала з Росії і з’явилася в Швейцарії, де батько відкрив у Женеві на бульварі Філософів невелику тютюнову крамницю. Після закінчення школи Зіно взяв гроші у батька і відправився вивчати тютюнову торгівлю в Латинській Америці. Після повернення він почав керувати магазином батьків. Магазин Давидофф працював 365 днів в році, а його власник пам’ятав тютюнові переваги кожного клієнта.

Як пишуть, серед її перших покупців був В. І. ЛЕНІН. Серед інших її продуктів — коньяки, парфумерія, косметика, кава, вироби зі шкіри, авторучки.

У 1948 році Зіно Давідофф придумав власну суміш тютюну і назвав нові сигари своїм ім’ям, а на кожній пачці є його автограф.

1921 — Джованні Аньєллі  ( Giovanni AGNELLI )
(1921 — 24.1.2003),
csssfsf

італійський промисловець, президент Фіата, довічний сенатор Італійської Республіки.

Його дуже багато пов’язувало і з Радянським Союзом і Росією. У війну він виявився на Східному фронті, але потім бився в партизанському загоні з гітлерівцями. Одним з перших його кроків на посаді президента найбільшої італійської компанії було укладення договору про будівництво автомобільного заводу в Тольятті. Запрошення в туринський «Ювентус» гравців збірної СРСР АЛЕЙНІКОВА і ЗАВАРОВА також його ініціатива. Заснованої Фондом Аньєллі премії «За діалог між культурами» був в 2001 році удостоєний філолог Сергій Сергійович Аверинцев.

1929 — Помер — Аза Гріггс Кендлера — ( Asa Griggs CANDLER )
(30.12.1851 — 1929),

Кэндлер
засновник компанії «Кока-Кола».

11 березня народилися медіамагнат Руперт Мердок і засновник бренду Davidoff Зіно Давідофф і помер засновник компанії Lego Оле Кірк
ffsfsf

Від збиткової газети до медіаімперії

11 березня 1931 року народився американський медіамагнат і голова News Corporation Руперт Мердок.

Його сім’я жила в Австралії, тому свій бізнес він почав саме в цій країні. Після смерті батька Мердок отримав невелику збиткову газету The Adelaide News. Молодому бізнесмену вдалося зробити видання рентабельним. Пізніше він почав скуповувати інші австралійські газети, а в 1968 році придбав лондонську News of the World.

Вже до середини 1970-х років Мердок став однією з ключових фігур австралійського медіаринку. Об’єднавши всі видання в корпорацію News Corporation, Мердок продовжив експансію на західні ринки, головним чином — у Великобританію.

Спроби вийти на американський ринок телебачення не увінчалися успіхом — закони США забороняли іноземцям володіти телеканалами. Тоді Мердок в 1985 році прийняв громадянство США. Першою покупкою в країні стала компанія Mertomedia, на основі якої згодом була створена телемережа Fox Broadcasting.

Зараз в News Corporation володіє газетами (The Wall Street Journal, The Sun, The Times, New York Post і іншими), кіностудіями (20th Century Fox і іншими), телеканалами (Fox, Sky News, ITV і іншими), кабельними мережами.


11 березня 1958 помер засновник компанії Lego Оле Кірк Крістіансен.

dfdfdfdf

Він народився 7 квітня 1891 року в Данії. Одного разу для своїх дітей він зробив невелику дерев’яну качечку. Помітивши, що дітям іграшка дуже сподобалася, Крістіансен почав продавати подібні іграшки. У 1947 році він почав виробляти іграшки з пластмас.

У 1951 році Крістіансен переніс інсульт, і він передав управління компанією своєму синові Готфрід, при якому почалося масове виробництво «цеглинок» Lego в 1953 році. У 1958 році кубики отримали сучасний вигляд.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.