Творчий вечір пам’яті великого митця: «Микола Носов, «Незнайка» і Ірпінь» (ВІДЕО)

dsc09369

Сьогодні в історико-краєзнавчому музеї міста Ірпеня відбувся творчий вечір пам’яті нашого славетного земляка, письменника Миколи Носова, який дав життя своєму популярному  герою «Незнайці», де  по-геніальному і захоплюючи,  митець описав його мандрівки у своїх книжках, які і досі залишаються  найулюбленішими  не тільки у дітей.

Зі вступним словом, на початку вечора, перед широким загалом прихильників таланту Миколи Носова і його героя —  «Незнайки», серед яких були і зовсім юнні, —  діти, виступив директор Ірпінського історико — краєзнавчого музею — Анатолій Зборовський.

Анатолій Іванович, розповів дуже багато цікавих, історичних фактів з життя Миколи Носова та його творчого шляху, який розпочинався саме у нашому місті Ірпені.

Багато нового і цікавого можна було почути і з виступу Олени Плаксіної, про життедіялність Миколи Носова, яка акцентувала увагу присутніх на вечорі на багатьогх цікавих фактах.

Так, у нашому місті, свого часу була ідея стосовно створення пам’ятника  Миколи Носова. Багато було цікавих  пропозицій  від архітекторів, щодо створення монумента митцю, але на жаль, довгі роки питання так і залишалося без конкретних кроків. Хоча зараз є надія, що це питання може бути реально вирішено, так як є взаємопорозуміння з керівництвом міста, яке підтримує цю ідею. Будемо сподіватися, що невдовзі, монумент Миколи Носова і його невмиручого героя «Незнайки»,  буде створено і встановлено у місті Ірпені, де жив і творив великий письменник.

dsc09394

Дуже багато цікавого про Миколу Носова розповіла Тетяна Дубінчак у своєму виступі,  акцентувавши увагу, скільки багато блискучих ідей можна було б взяти із книг про «Незнайку» і реалізувати іх у реальному житті нашого міста,  зробивши його по-справжньому «Квітковим», як це було змальовано у творах митця.

 

imag3273

По закінченню цього казкового вечора, усі присутні, включаючи дітей та їх батьків, мали можливість отримати чудові  подаруночки, які підготував їм благодійник з Гостомеля — Олег Поповичук і приємно було бачити  щирі посмішки на обличчях дітей цього вечора.

dsc09411

dsc09421

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.