У першості Ірпеня «Кубок княгині Ольги» взяли участь 490 спортсменів

1457549920_irpen-shinkyokushinkai

6 березня 2016 року в місті Ірпінь (Київська область) пройшла 9 першість Ірпеня з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) під назвою «Кубок княгині Ольги».
Протягом усієї своєї історії, турнір завжди збирав велику кількість учасників. Завдяки політиці, яку проводить керівництво міжнародної та української організації, в турнірах з кіокушинкай карате можуть брати участь спортсмени з інших організацій, що практикують кіокушин карате. Після створення організації Фуллконтакт карате, у спортсменів з інших напрямків повноконтактного карате, так само, з’явилася можливість стати учасниками змагань з цього виду спорту.

У цьому році на «Кубок княгині Ольги» приїхали 26 команд, з України та Білорусі, а це 490 учасників. Географія учасників була теж досить велика: Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Вінниця, Козятин, Чернігів, Славутич, Олександрія, Дніпродзержинськ, Вишгород, Бровари, Славута, Умань, Гомель (Білорусь).
До речі, в ці ж вихідні, в Новій Каховці проходив відкритий чемпіонат Херсонської області, що проводиться Українським Союзом Кіокушин Карате (УСКК), який так само був численним і зібрав 404 учасника. Однак в цьому турнірі брали участь тільки спортсмени бранча Сергія Всеволодова.

«Кубок княгині Ольги» був організований на досить хорошому рівні, і проходив відразу на трьох татамі. Серед учасників змагань були початківці діти, а так само маленькі спортсмени вже зі змагальним досвідом. Так само, в змаганнях брали участь юнаки, юніори та були проведені поєдинки в категорії «жінки».

З найперших хвилин змагань, маленькі спортсмени задали швидкий і високий темп, який зберігався до останніх боїв турніру. Були і дуже важкі нокаути і велика кількість красивих поєдинків які закінчувалися іппон. Присутнім лікарям в цей день роботи вистачило, але все обійшлося без серйозних травм.

Деякі юніори, звичайно ж, зіпсували статистику відмінних поєдинків і показали не зовсім ті бої, якими славиться кіокушин карате. Це скоріше були бійки. Добре, що таких було небагато. Але, на загальну картинку і враження про Кубок це ніяк не вплинуло.

Обслуговували турнір більшою мірою молоді судді та рефері. Багато хто з них своїм завданням впоралися добре. Були звичайно і ті, хто допускав у своїй роботі помилки і виносив невірні рішення, але вони відразу опротестовувалися тренерами.

Організатор даного заходу, Ірина Петренко, як завжди провела хороший турнір, яким залишилися задоволені як глядачі, так і учасники.

Є деякі організаційні моменти які слід виправити і щось додати, для проведення ювілейного, 10-го Кубка на ще кращому рівні.

За результатами турніру командні місця розподілилися наступним чином:
1 місце — СК «Спарта-17», м.Олександрія (тренер Слинько Сергій)
2 місце — СК «Будокан», м.Бровари (тренер Гаврилюк Андрій)
3 місце — збірна Житомирської області
Команда СК «Санчин», в командному заліку, як господарі змагань участі не брала.

1457550171_dsc_7205

1457550182_dsc_7192
1457550156_dsc_7227
Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.