У суботу «Кудрівка» з Ірпеня грає на виїзді проти «Сокола» з Михайлівкської — Рубежівки

  • Андрей
  • 14.08.2020
  • Комментарии к записи У суботу «Кудрівка» з Ірпеня грає на виїзді проти «Сокола» з Михайлівкської — Рубежівки отключены

У суботу 15 серпня о 17.00 на сільському стадіоні у Михайлівській — Рубежівці відбудеться гра 9 туру чемпіонату Київської області з футболу, де футболісти ірпінської «Кудрівки» гратимуть на виїзді проти команди «Сокіл» з Михайлівської Рубежівки.

Нагадаємо, що до футбольного дербі двох команд з Ірпінської ОТГ, футболісти «Кудрівки» підійшли у якості лідера нинішнього чемпіонату Київщини, маючи 19 очок і відсвяткувавши у минулому матчі на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені 20 перемогу із 32 ігор проведених клубом за всю історію у вишій лізі чемпіонату.

У свою чергу «Сокіл» з Михайлівської — Рубежівки займає зараз 4 сходинку у чемпіонаті Київщини і має 12 очок.

Тому амбіції «Соколят» здобути перемогу і похитнути позиції ірпінчан у турнірній таблиці будуть великими, враховуючи той факт, що у минулорічній грі на виїзді, футболісти «Кудрівки» здобули перемогу у «Сокола» у «бронзовому» матчі» і у підсумку, стали володарями нагород у дебютному для себе чемпіонаті.

Тому, налаштовуватися нашим хлопцям на цю гру треба відповідально, не думаючи про турнірне становище, а виходити і битися до фінального свистка.

Будемо вірити, що у цій грі «вистрілить» і наш Артем Грищенко, — кращий бомбардир минулорічного чемпіонату Київщини, який має свій особливий секрет, як забивати голи у ворота «Сокола».

А для цього головне для Артема, налаштуватися на свою природню, розкуту гру у взаємодії з партнерами і все буде гаразд !

Якщо хтось із вболівальників з Ірпеня буде завтра на матчі у Михайлівскій Рубежівці, — будемо сподіватися на вашу підтримку !

Вболіваємо за нашу «Кудрівку» з Ірпеня — разом !

Андрей