У сусідній Бучі обрали заступника міського голови та секретаря міськради

  • Андрей
  • 18.11.2020
  • Комментарии к записи У сусідній Бучі обрали заступника міського голови та секретаря міськради отключены

Депутати Бучанської міськради обрали заступника міського голови та секретаря міськради.

Новообрані депутати Бучанської міськради на першій сесії 18 листопада обрали Тараса Шаправського секретарем міськради. Також заступником міського голови був затверджений Сергій Шепетько. Обидва чиновники юристи за освітою і до цього працювали заступниками міського голови Бучі.

Про це стало відомо з повідомлення міського голови Бучі Анатолія Федорука на сторінці в соціальній мережі Facebook.

Федорук повідомив, що секретарем міськради став Тарас Шаправський, а заступником міського голови — Сергій Шепетько.

Він зазначив, що на пленарному засіданні також були призначені старости сіл і селищ Бучанської об ‘єднаної територіальної громади і депутати затвердили персональний склад виконкому.

Довідка: Тарас Шаправський раніше обіймав посаду заступника Бучанського міського голови.

Народився 11 вересня 1990 р. в с. Богданівка Рівненської області. Закінчив НУ «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» за спеціальністю «Правознавство».

Сергій Шепетько з квітня 2018 р. виконував обов ‘язки заступника Бучанського міського голови з соціально-гуманітарних питань.

Народився 23 квітня 1989 р. в с. Самарське Дніпропетровської області. Закінчив Національну академію внутрішніх справ, кандидат юридичних наук.

Нагадаємо, Бучанська міська територіальна виборча комісія (ТВК) визнала обраним міським головою нинішнього мера Анатолія Федорука. За нього проголосували 8867 виборців, що становить 52,59%.

Андрей