У світі придумали революційну технологію будівництва доріг

gygugug

У Нідерландах збираються будувати пластикові дороги. Таким чином тут збираються боротися з відходами. Цікаво, що такі дороги можна буде транспортувати і переробляти знову.
варто прочитати

Для будівництва пластикових доріг угоду між собою підписали кілька компаній — KWS, Wavin і Total. Концепт пластикових доріг був розроблений в 2015 році. Він передбачає можливість створення спеціальних модулів з переробленого пластику для будівництва автомобільних доріг.

Ці модулі здатні витримувати такe ж навантаження, як і асфальт, але мають масу переваг. Зокрема, завдяки малій вазі їх легко транспортувати, збирати і підтримувати в належному стані, а грунт при цьому набагато менше схильна до осідання. Крім того, всередині залишається місце для різних комунікацій, зокрема, кабелів, пластикових труб і дренажу для стічних вод. Важливим є і той факт, що, коли термін служби модулів добігає кінця, вони можуть бути перероблені знову.

Де саме буде ця дорога, яка її протяжність — не повідомляється. Але пластикова дорога в Нідерландах має всі шанси стати найбільш незвичною.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.