Урочисте відкриття фестивалю “Трипілля: цивілізація творців” в Ірпені — (ФОТО і ВІДЕО)

В Ірпені на Центральній площі міста  відбулося урочисте відкриття фестивалю Трипілля: цивілізація творців.

Трипільська культура – найвищий культурний вияв Європи в IV-III тис. до н.е. Відкрита більше ста років тому, вона й сьогодні викликає безліч питань, на велику частину яких так і не знайдені відповіді.

Сьогоднішня програма цього фестивалю дуже насичена і  планується проведення ряд культурно-мистецьких заходів.

Так, вже зараз працює щойно відкритий  інформаційний  центр «Трипілля» , працює майданчик » Пізнай культуру і ремесла Трипілля»  де проходять  майстер-класи: ліпка з глини, писанкарство, розмальовка, виготовлення ляльок-мотанок, ткацтвота, а також  проходить  виставка трипільської кераміки , де мешканці Ірпеня можуть з нею безпосередньо ознайомитися прогулюючись у вихідний день у центрі нашого міста.

О 13:00  у мерії нашого міста розпочався пізнавальний лекторій з  показом фільму про Трипільську культуру «Світло для світу», а вже о  15:30  розпочнеться концертна програма на Партерній площі  біля міськвиконкому Ірпеня  де будуть виступати найкращі етнографічні гурти України

Нагадаємо вам, що організаторами заходу виступають:  Громадська спілка «Ірпінська Агенція Розвитку»
Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської Міської Ради, Інститут вищої освіти ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Отож,  шановні мешканці та гості нашого міста, скористайтеся унікальною нагодою  та відвідайте цей фестиваль у центрі нашого міста, де у цей сонячний, травневий день ви зможете   відчути дух наших пращурів, доторкнутися таємниці виготовлення кераміки із глини, дізнатися, як жили наші видатні пращури і  збагатитися  незабутніми враженнями від знайомства з найдревнішою трипілською культурою.

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.